צרו קשר
ּ

חברת דור לדור  נוסדה בשנת 2008 ע"י רמי מנוציהרי (מנצורי) מהנדס בניין בוגר הטכניון בעל ניסיון רב של 21 שנה באיתור ליקויי בניה בביצוע תיקון הליקויים ע"פ כל  התקנים הישראליים . יועץ לחברות בניה במתן פיתרונות ביצועיים לאיתור ותיקון ליקויי בניה.

דייר השוכר את שרותי החברה "דור לדור חברת בדק בית ואיתור ליקויי בניה" נהנה מיתרון יחודי על הרבה "חברות בדק", יחודיות החברה היא כי הבעלים עצמו מבצע את הבדיקה בבית הלקוח. אתם כדיירים זוכים ונהנים מהיתרון אדיר של  21 שנות ניסיון .

הבדיקה נעשת בצורה מקצועית ע"פ כל התקנים, בדיקה יסודית מעמיקה וארוכה (הבדק לדירה מוצעת נמשכת בין 3 ל4 שעות). הדייר מקבל ומעביר לקבלן דוח עניני, מפורט עם צילומי הליקויים, ציטוטי התקנים, המלצות לביצוע התיקונים, ואומדן עלויות לביצוע של כל סעיף וסעיף, וסה"כ הכללי של אומדן הליקויים לתיקון.

הבדיקה נעשת בעזרת מכשור חדיש הנדרש כדי שהבדיקות בחוות הדעת המשפטית יהיו תקניות וקבילות במקרים של תביעה שלכם כנגד הקבלן.

חברתנו מעמידה את ניסיונו המקצועי של הבעלים לרשות לקוחותיה העומד בראשה נחשב בין טובי המהנדסים ואנשי המקצוע המומחים בארץ בתחום ביצוע בדק הבית.

חברתנו מעניקה את שירותיה המיומנים  בתחומים הבאים:

  • איתור ליקויי בניה מכל הסוגים
  • ביקורת מבנים כל סוגי המבנים (ציבורי פרטי) בכל רחבי הארץ
  • ביצוע בדק בית ברמה הגבוהה ביותר, ע"פ כל התקנים הרלוונטים.
  • חוות דעת מקצועית קבילה בבית משפט.

 

חובה לדווח על  ליקויי הבניה מסוגים שונים המתגלים ע"י המהנדס בזמן אמת.  בין אם מתגלים סדקים בקירות הפנימיים, נשירתה של ציפויים בקירות החיצוניים, בעיות אינסטלציה שונות, נקודות חשמל בעייתיות בין אם מדובר בליקויים בטיחותיים, אסתטיים,  או אחרים, הרי שחשוב מאוד להפנות את תשומת ליבו של הקבלן אליהם במסירה הראשונית ולהבטיח את טיפולו המיידי בהם.

זיכרו כי בזכות ביצוע בדק בית בצורה מקצועית ומנוסה, אתם יכולים להבטיח כי תקבלו  את הבית או הדירה החדשה שלם במצב שואף למושלם.  וללא ליקויים.

אל תתפשרו על איכות בדק הבית בדקו מי מבצע את הבדיקה בפועל

צרו קשר עם חברת דוד לדוד כבר היום!

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ