צרו קשר
ּ

בדיקת דירות

בדיקת דירות תתבצע אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים לכך; מהנדסים המחזיקים בהכשרה, בהסמכה ובניסיון הדרושים. כמו כן, תהליך העבודה כולל מספר פעולות; איתור ליקויי בניה המתבססים, בין היתר, על איתור נזילות במערכות הביוב, בדיקת גז ראדון, קיומה של קרינה ועוד. וזאת, כדי לאמוד את טיב הבניה והאם הנכס עומד במלוא התקנות המחמירות ביותר. כדי שתוכלו גם אתם לקבל מידע חשוב זה, יש לפנות אל חברת דור לדור. המהנדס הבודק של חברה זו, רמי מנצורי, הינו בוגר הטכניון, מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה ופועל בהתאם לתקנות והחוקים.

בדיקת דירות – לאמוד את טיב הבניה

ככל שאנו מתבגרים, כך אנו עוברים יותר ויותר שלבים משמעותיים – כאשר אחד הגדולים הוא רכישת דירה חדשה מקבלן. אין ספק, מדובר בצעד משמעותי אשר מטרתו לשנות את חיינו וחיי משפחתנו לטובה. עם זאת, מדובר בעסקה שאין להקל בה ראש – ולכן יש לחשוב על מלוא התרחישים והפרטים הקטנים לאורך הרכישה כמו גם הכניסה בפועל אל הדירה.

כדי שתוכלו גם אתם לבצע קניה זו בלב שקט, ולהיכנס ברגל ימין לדירה, חשוב ביותר לבצע בדיקת דירות. רק כך, תוכלו להבין מהו טיב הבניה – ולפעול בהתאם. בדיקה חשובה זו תתבצע על ידי מהנדס שתחום התמחותו הוא ליקויי בניה. כמו כן, על מומחה זה להחזיק בציוד הרלוונטי; הציוד אתו יוכל לבדוק את יציבות המבנה. בנוסף, הוא יוכל לגלות האם ישנם סימני שקיעה, האם ישנן בעיות באיטום, האם קיימות נזילות – סמויות וגלויות כאחד, מהי איכות הצבע והטיח של קירות המבנה, האם ישנם נקזים במערכת הגג, מהו טיבה של מערכת החשמל, האינסטלציה ועוד.

בדיקת דירות – לפנות אל חברת דור לדור

חשיבותה של בדיקת הדירה היא משמעותית. ראשית, באמצעות חוות הדעת של המהנדס, ניתן להבין מהם סוגי הליקויים השונים ולהתאים את הפתרונות והעלויות עבורם. כמו כן, בדיקה זו תאפשר לכם לנהל משא ומתן מוצלח לצורך קנית הדירה. כך או כך, כדי להתחיל בהקדם עם הבדיקה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת דור לדור.

בדיקת דירות

בדיקת דירה לפני מסירה

בדיקת דירה לפני מסירה הינה שלב מכריע וחשוב ביותר. אמורים לקבל בקרוב מפתח לדירה מקבלן? בטרם שלב זה, יש לבצע בדיקת דירה; תהליך עבודה בסיומו תקבלו את המידע המקיף הבא: האם ישנם ליקויים במבנה? מהי חומרת הליקויים? וכיצד ניתן לטפל בהם? לאור חשיבות הפרויקט, יש לשתף פעולה עם המומחים בתחום. אנו מדברים, כמובן, על חברת דור לדור. חברה זו הוקמה בשנת 2008 והמהנדס הבודק שלה הוא רמי מנצורי. מהנדס זה הינו בוגר הטכניון ומחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ליקויי הבניה.

בדיקת דירה לפני מסירה – לצורך איתור ליקויי בניה

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיינו הוא הרגע בו יש ביכולתנו לרכוש דירה; נכס באמצעותו נשפר את איכות חיינו לטובה. עם זאת, ולצד ההתרגשות, חשוב לפעול בשיקול דעת. במילים אחרות, ובטרם תקבלו את המפתחות לדירה מהקבלן, יש לבצע בדיקת דירה לפני מסירה.

מטרתה של בדיקה זו היא לאתר את ליקויי הבניה בדירה. בהתאם לתוצאות המתקבלות, ניתן לפנות אל הקבלן ולהעביר אליו את חוות הדעת ההנדסית. חשוב להדגיש כי בדיקת דירה הינה משמעותית ביותר, וחשוב לבצע אותה גם כאשר מדובר בדירות חדשות. לשם כך, קבלת חוות דעתו של מהנדס מקצועי, הבודק את השטח היטב, מחזיקה בחשיבות מהמעלה הראשונה.

אילו ליקויים יכולים להתגלות לאורך הבדיקה? אחד הליקויים הנפוצים הינה רטיבות בקירות הפנימיים של המבנה. בין אם מדובר בכתמי הרטיבות מופיעים בחדר האמבטיה, המטבח או בחדרים אחרים – יש לכך השלכות נרחבות; השלכות בריאותיות ואסתטיות כאחד.

כמו כן, עלול להתגלות כי ריצוף חדר האמבטיה איננו בנוי כהלכה – וכי אין ביכולתו להוביל לניקוז יעיל של המים. וזאת, לצד דוגמאות רבות אחרות של מפגעים.

בדיקת דירה לפני מסירה – לקבל את הדו"ח המקצועי ביותר

בין אם מדובר בריצוף לקוי, רטיבות בקירות הפנימיים או שמא מדובר בעבודות איטום וגבס בעייתיות – עם חברת דור לדור תקבלו את הדו"ח המקיף, המקצועי והמדויק ביותר. מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

 

בדיקת מבנים לפני קניה

בדיקת מבנים לפני קניה תתבצע על ידי מהנדס מוסמך ומנוסה; מומחה אשר יבצע את הבדיקה בהתאם להנחיות, החוקים והתקנות המחמירים ביותר. החל מעיון בתכנית היתר הבניה, בדיקת הדירה עצמה, בדיקה אל מול חוק התכנון והבניה, בדיקת התקן הישראלי, תיעוד הליקויים ועד אומדן התיקונים והעלויות – כדי שמשימות אלו יתבצעו כהלכה, יש לפנות אל חברת דור לדור. המהנדס הבודק של חברה זו, רמי מנצור, הינו בוגר הטכניון, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ליקויי הבניה ומוסמך איגוד המהנדסים בתחום ליקויי הבניה.

השלבים של בדיקת מבנים לפני קניה

בשעה טובה ושמחה, הגיע הרגע ויש באפשרותכם לרכוש דירה חדשה. בין אם מדובר בדירה בינונית או גדולה, בקומה גבוהה או נמוכה, מדובר בצעד משמעותי – בכך אין כל ספק. עם זאת, רגע לפני שתקנו את הנכס, תתחייבו לעסקה ותקבלו את המפתחות לדירה מהקבלן, חשוב ביותר לבצע את הפעולה הבאה: בדיקת מבנים לפני קניה.

בדיקה חשובה זו תתבצע על ידי מהנדס מוסמך המחזיק בניסיון רב בתחום ליקויי הבניה. מעבר לכך, השירות שהמהנדס הבודק מציע כולל, בין היתר, את השלבים הבאים:

  • ראשית, יש לבדוק את תכנית היתר הבניה, המוכרת גם בתור הגרמושקה.
  • כעת, יש לוודא את ההתאמה בין בדיקת הדירה לבין היתר הבניה.
  • בהמשך, מגיע שלב בדק הבית; בדיקה הכוללת למשל את עבודות הריצוף, מערכות החשמל והאינסטלציה, בדיקת הליקויים בשלד, קיומן של בעיות רטיבות ואיטום ועוד.
  • שלבים חשובים לא פחות בתהליך העבודה מתייחסים אל בדיקת ההתאמה לחוק התכנון והבניה ולתקן הישראלי.
  • בנוסף, יש לתעד את הליקויים השונים ולצלם אותם.
  • בהתאם לאיתור הליקויים והתיעוד שלהם, ניתן להעריך את הטיפול הרלוונטי עבורם. במקביל, ניתן לספק אומדן עבור תשלום התיקונים.

בדיקת מבנים לפני קניה עושים רק עם אנשי מקצוע מנוסים

כדי לבצע את עבודת בדק הבית על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים; מהנדסים בעלי ההכשרה הדרושה וניסיון רב. בשלב זה, עומדת בפניכם כתובת אחת: חברת דור לדור. מוזמנים ליצור קשר בהקדם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ