צרו קשר
ּ

בדק בית דירה מקבלן

בטרם תכנסו לדירה החדשה, חשוב ביותר לבצע את הפעולה הבאה: בדק בית דירה מקבלן. במילים אחרות, בבואכם לקנות דירה מחברה קבלנית, חשוב ביותר לבדוק מהו טיב הבניה, מהי איכות רמת הגימור לצד היבטים רבים אחרים. נדגיש כי בהתאם לחוק, על הקבלן לספק לקונים של הדירה אחריות מלאה. וזאת, כאשר על הקונה לבדוק מה כוללת אחריות זו. כך או כך, כדי לבצע את בדק הבית על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת דור לדור. חברה זו הוקמה בשנת 2008 והמהנדס הבודק שלה, רמי מנצורי, הינו בוגר הטכניון ומוסמך איגוד המהנדסים בתחום ליווי הבניה.

בדק בית דירה מקבלן: לקבל חוות דעת ולהעביר אותה לקבלן

אחת העסקאות הגדולות והמשמעותיות אותן נבצע בימי חיינו, כוללות רכישת דירה. הרי ככל שאנו מתבגרים, כך הרצון שלנו לשדרג את איכות חיינו גדלה בהתאם. בין אם מדובר ברכישת דירה ראשונה או שמא מדובר בשיפור דיור, כאשר אנו מוצאים סוף סוף את הנכס העומד בצרכים ובדרישות שלנו, אין מאושרים מאתנו.

לאור חשיבותה של עסקה זו, חשוב לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה – ולבקש כי תבצע בדק בית דירה מקבלן. מטרתה של בדיקה זו הינה לוודא כי הנכס אכן עומד במכלול התקנים הרלוונטיים – ולאתר את קיומם של ליקוי בניה כאלו ואחרים. במקרים בהם אכן מתגלים ליקויים או מפגעים, ניתן יהיה לפעול בהתאם – ולהתאים את התיקון.

החל מאיתור כתמי רטיבות על הקירות הפנימיים, נזילות במערכות האינסטלציה, מרצפות בעייתיות, ליקויים בגג המבנה כמו גם איכות הבניה עצמה לצד עבודות סיוד וצביעה ברמה ירודה – על ידי בירור מוקדם של מפגעים אלו או אחרים, תוכלו להבין מהן אי ההתאמות במבנה – ולפנות אל הקבלן עם חוות הדעת של המהנדס הבודק.

בדק בית דירה מקבלן: להתאים את הנכס לתקנות המחמירות ביותר

אנשים רבים משוכנעים כי הדירה החדשה אותה הם מתכננים לרכוש מהקבלן היא בטוחה לחלוטין. בפועל, לאחר בדיקתו של המהנדס הם עלולים לגלות כי מדובר במציאות שונה לחלוטין. בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם להתכונן לכל תרחיש – ולוודא כי הנכס שלכם עומד בכל התקנות המחמירות ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת דור לדור.

בדק בית דירה מקבלן

בדק בית מחיר למשתכן

ביצוע בדק בית מחיר למשתכן הינו משמעותי ביותר. כך, תוכלו להיות בטוחים כי הדירה החדשה עומדת במלוא הדרישות. עם זאת, במידה ומתגלים ליקויים כאלו ואחרים, המהנדס המנהל את הבדיקה יכין דו"ח מפורט הכולל את תיעוד הליקויים, התיקון הדרוש כמו גם אומדן עלויות. זכיתם בדירה למשתכן? מעוניינים גם אתם בביצוע בדק בית? לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת דור לדור. המהנדס הבודק של החברה, רמי מנצורי, ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך העבודה, ויבצע את הבדיקה במלואה ובהתאם לחוקים. וזאת, לאור הניסיון הרב בו הוא מחזיק, והסמכתו כחלק מאיגוד המהנדסים בתחום ליקויי הבניה.

לבצע בדק בית מחיר למשתכן

במציאות המורכבת בה אנו חיים, נדמה כי חלום רכישת הדירה הולך ומתרחק מאתנו. בשל כך, יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות נרשמים לתכנית של דירות במחיר למשתכן. וזאת, מתוך תקווה כי הם ימצאו זכאים לדירה זו – ויוכלו לעמוד במימון עבורה.

במקרים בהם זכיתם בכך, ואתם עומדים בפני רכישתה של דירה זו, חשוב לבצע את מכלול הבדיקות המקדימות. במילים אחרות, ולצד ההתרגשות בקבלת זכאות לדירה במחיר למשתכן, מומלץ לבצע בדק בית. כך, ניתן יהיה לאתר ליקויי בניה, לקבל על כך דו"ח מפורט כולל אומדן עלויות – ולהעביר זאת לגורמים הרלוונטיים.

חשוב להדגיש כי בדק הבית עבור דירות במחיר למשתכן הן מעט שונות בהשוואה לבדק בית עבור דירות חדשות אחרות. אין ספק, ניהול פרויקט מסוג זה דורש מהמהנדס הבודק ידע וניסיון קודמים בכל הנוגע אל המפרט של דירה במחיר למשתכן. כך, ניתן יהיה לבצע את השינויים הרלוונטיים בדירה בהמשך הדרך.

בדק בית מחיר למשתכן – בדיקת הדירה על הצד הטוב ביותר

זכיתם בדירה במחיר למשתכן? בחרתם בדירה אותה תרצו לרכוש במסגרת זכאותכם? במקביל לכך, חשוב לא פחות לבצע בדק בית. כמו כן, כדי לבצע את בדיקת הדירה על הצד הטוב ביותר, רצוי ליצור קשר עם חברת דור לדור.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ