צרו קשר
ּ

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים תתבצע, בדרך כלל, על ידי מהנדס בעל ההכשרה, הניסיון והידע הדרושים לכך; ההבנה המקיפה לשם ביצוע המשימה – ואיתור מקצועי של הליקויים. כך, ניתן יהיה להתאים את הפתרון ולאפשר לדיירי המבנה להתקדם הלאה – ולגור בחלל המדובר בביטחון רב. זקוקים לשירות מסוג זה? מוזמנים לפנות אל חברת דור לדור. חברה זו, שהוקמה בשנת 2008, הינה מהמובילות בארץ בתחום איתור ביקורות מבנים ובדק בית לדירות חדשות. וזאת, כאשר מנהל החברה, רמי מנצורי, הינו המהנדס הבודק המחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה ניסיון בתחום.

ביצוע ביקורת מבנים על ידי המומחים

מצאתם דירה חדשה ואטרקטיבית מקבלן? זכיתם בדירה במחיר למשתכן? בטרם תעברו לגור בנכס החדש, חשוב ביותר לבצע ביקורת מבנים. כאשר אנו מדברים על ביצוע ביקורות של מבנים, הכוונה היא לאיתור של מגוון רחב של ליקויים: החל מסדקים, בעיות רטיבות, ריצוף עקום או חלול וכן הלאה. כמו כן, נציין כי בזכות בדיקה זו ניתן במידה רבה לראות את הנולד – ולספק הנחיות לצורך התיקונים השונים, להעניק אומדן עלויות ולספק הכוונה עבור הקבלן.

בהתאם, ולאור חשיבותה של עבודה זו, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים; מהנדסים המחזיקים בהכשרה הרלוונטית ופועלים בהתאם לתקנות המחמירות ביותר. כמו כן, על מומחים אלו להיות מוסמכי איגוד המהנדסים בתחום ליקויי הבניה. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בדיקת המבנה תתבצע כראוי – ובאופן המקיף ביותר.

מעבר לכך, שירותיו של המהנדס הבודק ישמשו אתכם גם במקרים של סכסוכים. במילים אחרות, על ידי שירותי הייעוץ והבדיקה, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית – ולהתנהל כראוי במקרים בהם הסכסוך מגיע לבית המשפט.

לבצע ביקורת מבנים כהלכה

ממצאיה של ביקורת המבנים תסייע רבות בהבנת מצב הנכס. בהתאם, אם ברצונכם לאמוד על כך ובהקדם, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת דור לדור. חברה זו הינה בניהולו רמי מנצורי, מהנדס בוגר הטכניון ומוסמך איגוד המהנדסים בתחום ליקויי הבניה.

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים המלצות

לאורך החיפוש אחר חברות ביקורת מבנים המלצות הן חלק בלתי נפרד מכך. הרי רכישת דירה הינה העסקה המשמעותית של חייכם. בהתאם, בטרם תרכשו את הנכס ותעברו לגור בתוכו, יש לבצע את הבדיקה המקיפה ביותר – על ידי אנשי המקצוע הרלוונטיים, המנוסים והאמינים ביותר. מעוניינים לבצע בדיקת מבנה? מוזמנים לפנות אל חברת דור לדור. חברה זו, שנוסדה בשנת 2008, מתמחה באיתור ליקויי בניה בהתאם לתקנות המחמירים ביותר. כמו כן, המהנדס הבודק של החברה, רמי מנצורי, מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בביצוע עבודות אלו.

ביקורת מבנים המלצות: להגיע אל הכתובת הנכונה

בין אם בטרם מסירת הדירה ובין אם לאחר השיפוצים בנכס, מומלץ ביותר לבצע ביקורת מבנים. וזאת, לאור העובדה שממצאי הבדיקה יובילו אתכם לתוצאה שאינה משתמעת לשתי פנים. החל מבדיקת מערכות האינסטלציה, מערכות החשמל ועוד – יש לחפש אחר חברה הנדסית המתמחה בביצוע משימה זו כנדרש.

מחפשים אחר המלצות או דגשים לצורך איתור חברה זו? בבואכם לאתר את החברה הרלוונטית, יש לוודא כי היא מוסמכת לבצע את ביקורת המבנים כמו גם את איתור מפגעי הבניה – וזאת, בהתאם לחוק. כמו כן, על החברה להציע ליווי הנדסי מקצועי ומקיף בעת ביצוע התיקונים – ובהתאם לממצאי הדו"ח. מעבר לכך, על מהנדסי החברה להיות חברים בלשכת המהנדסים בתחום ליקויי הבניה.

במקביל לכל זאת, רצוי לבקש את המלצותיהם של הקולגות או הקרובים שלכם – בעת החיפוש אחר חברה מקצועית ומנוסה. הרי אין חכם כבעל ניסיון. בהתאם לחוות הדעת החיובית של סביבתכם הקרובה, תוכלו לפנות אל הגורמים הרלוונטיים.

ביקורת מבנים המלצות ליווי וייעוץ מקצועי

החל מבדיקת מערכות החשמל והאינסטלציה, בדיקת גג המבנה, בדיקת הקירות, החלונות, הדלתות והמרצפות של הנכס ועד יציבות המבנה ואיכותו – איתור הליקויים הינו שלב הכרחי. כמו כן, לאורך תהליך העבודה חשוב ביותר לקבל ייעוץ וליווי מקצועי ומתקדם. למענה ולטיפול מרשים בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת דור לדור.

בדיקת מבנים לפני קניה

בדיקת מבנים לפני קניה

בדיקת מבנים לפני קניה תתבצע על ידי מהנדס מוסמך ומנוסה; מומחה אשר יבצע את הבדיקה בהתאם להנחיות, החוקים והתקנות המחמירים ביותר. החל מעיון בתכנית היתר הבניה, בדיקת הדירה עצמה, בדיקה אל מול חוק התכנון והבניה, בדיקת התקן הישראלי, תיעוד הליקויים ועד אומדן התיקונים והעלויות – כדי שמשימות אלו יתבצעו כהלכה, יש לפנות אל חברת דור לדור. המהנדס הבודק של חברה זו, רמי מנצור, הינו בוגר הטכניון, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ליקויי הבניה ומוסמך איגוד המהנדסים בתחום ליקויי הבניה.

השלבים של בדיקת מבנים לפני קניה

בשעה טובה ושמחה, הגיע הרגע ויש באפשרותכם לרכוש דירה חדשה. בין אם מדובר בדירה בינונית או גדולה, בקומה גבוהה או נמוכה, מדובר בצעד משמעותי – בכך אין כל ספק. עם זאת, רגע לפני שתקנו את הנכס, תתחייבו לעסקה ותקבלו את המפתחות לדירה מהקבלן, חשוב ביותר לבצע את הפעולה הבאה: בדיקת מבנים לפני קניה.

בדיקה חשובה זו תתבצע על ידי מהנדס מוסמך המחזיק בניסיון רב בתחום ליקויי הבניה. מעבר לכך, השירות שהמהנדס הבודק מציע כולל, בין היתר, את השלבים הבאים:

  • ראשית, יש לבדוק את תכנית היתר הבניה, המוכרת גם בתור הגרמושקה.
  • כעת, יש לוודא את ההתאמה בין בדיקת הדירה לבין היתר הבניה.
  • בהמשך, מגיע שלב בדק הבית; בדיקה הכוללת למשל את עבודות הריצוף, מערכות החשמל והאינסטלציה, בדיקת הליקויים בשלד, קיומן של בעיות רטיבות ואיטום ועוד.
  • שלבים חשובים לא פחות בתהליך העבודה מתייחסים אל בדיקת ההתאמה לחוק התכנון והבניה ולתקן הישראלי.
  • בנוסף, יש לתעד את הליקויים השונים ולצלם אותם.
  • בהתאם לאיתור הליקויים והתיעוד שלהם, ניתן להעריך את הטיפול הרלוונטי עבורם. במקביל, ניתן לספק אומדן עבור תשלום התיקונים.

בדיקת מבנים לפני קניה ע"י אנשי מקצוע

כדי לבצע את עבודת בדק הבית על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים; מהנדסים בעלי ההכשרה הדרושה וניסיון רב. בשלב זה, עומדת בפניכם כתובת אחת: חברת דור לדור. מוזמנים ליצור קשר בהקדם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ