צרו קשר
ּ

ליקויי בניה

ניתן למצוא, כיום, מגוון רחב של ליקויי בניה; סוגי ליקויים הכוללים, בין היתר, סדקים בקירות הפנימיים, נשירתם של ציפויים בקירות החיצוניים, בעיות אינסטלציה שונות, נקודות חשמל בעייתיות ועוד. כך או כך, ובין אם מדובר בליקויים בטיחותיים, אסתטיים, מינוריים או אחרים – כדי לטפל בכך על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת דור לדור. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 2008, מחזיקה בניסיון ובהכשרה משמעותיים בתחום ליקויי הבניה, הליווי והפיקוח על אופן הבניה. מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת מענה מקצועי ומתקדם.

סוגים שונים של ליקויי בניה

ענף הבניה בארץ הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. למעשה, היכן שלא נביט – נוכל לראות בנייני מגורים, מבני מסחר ואחרים בתהליכי בניה בשלבים שונים. אין ספק, את תהליך הבניה עצמה יש לבצע בהתאם להנחיות והחוקים במחמירים ביותר. וזאת, כדי ליצור תוצאה איכותית, בטיחותית ומרשימה. עם זאת, לעיתים קרובות נוצרים ליקויי בניה. כמו מה למשל? נציין את חלקם כעת:

  • בין אם בשל בניה עקומה, בסיס בעייתי או שמא עקב נסיבות אחרות, יכולים להיווצר סדקים בקירות הפנימיים כמו גם בפינות החדר.
  • במקרים בהם המשקופים לא מתלבשים היטב על הפתחים בקירות, ייתכן וייווצרו דליפות מהחלונות.
  • אם וכאשר נוצרים ליקויים בבידוד התרמי, יכולים להיווצר כתמי רטיבות בקירות הפנימיים.
  • מרצפות סדוקות, שבורות או בעלות משטח לא אחיד.
  • מרצפות שקועות.
  • רצפה עקומה.
  • צנרת לקויה.
  • ועוד.

כך או כך, ובהתאם לאופי הליקויים וחומרתם, יש להתאים את המענה הרלוונטי. כמו כן, יש לפנות אל חברה המחזיקה בצוות עובדים מקצועי, הציוד הרלוונטי וההבנה הדרושה לשם ביצוע המשימה. כך, תתקבל התוצאה הרצויה – ללא כל ספק.

לפנות אל המומחים בתחום ליקויי בניה

בין אם מדובר בליקויי בניה בטיחותיים, אסתטיים או אחר, יש לבצע את הבדיקה היטב ובהתאם לתקנות המחמירות ביותר. לשם קבלת המענה הדרוש, יש ליצור קשר עם חברת דור לדור. חברה זו מנוהלת על ידי רמי מנצורי, מהנדס בוגר הטכניון המחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום בדיקות ואיתור ליקויי בניה.

איתור ליקויי בניה

איתור ליקויי בניה

החלטתם לקנות דירה חדשה? מתכננים לעבור לגור בה בחודשים הקרובים? בטרם תעשו זאת, חשוב ראשית כל לבצע איתור ליקויי בניה. בין אם מדובר בבדיקת עבודות הריצוף והקרמיקה, בדיקת ליקויי הבניה בצנרת המים והביוב, בדיקת הליקויים בשלד המבנה או שמא מדובר בבדיקת היבטים אחרים בבניה – ככל שמשימות אלו יתבצעו מוקדם יותר, כך תוכלו להתמודד עם הבעיה כראוי. כמו כן, ובהתאם לאופי הליקויים, כך ניתן יהיה להתאים את הטיפול הדרוש. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת דור לדור. רמי מנצורי הוא המהנדס הבודק של החברה. מומחה זו, בוגר הטכניון, מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום איתור ליקויים בתחום הבניה.

איתור ליקויי בניה: לפנות אל הגורמים המקצועיים

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות, כאשר רכישת דירה חדשה היא ללא ספק אחת מחלומות אלו. בבוא הזמן, וכאשר אנו זוכים להגשים שאיפה זו, אין מאושרים מאתנו. עם זאת, ובטרם נעבור לגור בתוך הדירה, יהיה עלינו לבצע מספר פעולות חשובות. אחת מהן מתייחסת אל הפעולה הבאה: איתור ליקויי בניה.

כאשר אנו מדברים על ליקויי בניה, הכוונה היא, בין היתר, אל ליקויים היכולים לפגום באיכות חיי הדיירים ובבטיחותם. וזאת, לצד סוגי ליקויים נוספים כדוגמת ליקויי בניה אסתטיים, מינוריים ועוד. כך או כך, כדי להגיע לעובי הקורה, לאתר את הליקויים ולאפיין את הטיפול בהם – יש לפנות אל חברה המתמחה בביצוע הבדיקות הרלוונטיות.

בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לוודא כי היא מחזיקה בניסיון הדרוש, הציוד המתקדם ביותר, עמידה בתקנות ובחוקים המחמירים ביותר, שימוש בחומרי גלם איכותיים – כמו גם עמידה בלוחות הזמנים.

איתור ליקויי בניה: לספק את המענה המקצועי ביותר

מעוניינים לשפץ את הדירה? ברצונכם לקנות דירה חדשה? בטרם תעשו זאת, יש לאתר את קיומם של ליקויי בניה. לצורך ביצוע העבודה המקצועית, המדויקת והמתקדמת ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת דור לדור. חברה זו, אשר נוסדה בשנת 2008, תספק לכם את המענה הדרוש – תוך מתן יחס אישי ומכבד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ